Дослідження родоводу в архівах України

База Pra.in.ua є зібранням даних про осіб, що проживали на території України, з різних джерел, доданих різними користувачами.

Наш партнер, генеалогічне товариство РІДНІ, допомагає поставити кожен запис у базі на документальну основу. Оптимальною є послуга "Покоління", яка передбачає вивчення п'яти різних архівних справ за 5 різних років. Тобто, про вказаного вами пращура і членів його родини.
У звіті до кожної з цих послуг ви отримаєте рекомендації і план дослідження, перелік джерел, скани знайдених записів, транскрипт та переклад.

Об'єм інформації залежить від збереженості документів за вказані вами роки в межах одного населеного пункту. Перелік архівних джерел, які збереглися за населеним пунктом ваших предків ви отримаєте у вигляді зручної електронної таблиці із рекомендаціями. З переліком джерел Ви зможете гнучко керувати подальшим процесом дослідження: обирати чи пріоритезувати джерела для дослідження або навіть вивчати деякі джерела самостійно. Архівні записи транскрибуються та/або перекладаються на мову замовника. Також надаються пояснення вжитих термінів та архаїзмів. Детальніше про послуги та порядок дослідження ви зможете прочитати на сторінках, поданих вище.

З повагою за інтерес до свого коріння,
команди Pra.in.ua та Ridni.org