Дослідження родоводу в архівах України

База Pra.in.ua є зібранням даних про осіб, що проживали на території України, з різних джерел, доданих різними користувачами.

Наш партнер, генеалогічне товариство РІДНІ, допомагає поставити кожен запис у базі на документальну основу.

Для знаходження архівних документів по особі, знайденій вами у базі, достатньо замовити послугу "Пращур". Якщо ви бажаєте знайти інформацію по цілій широкій родині ваших предків – оптимальною є послуга "Покоління", яка передбачає пошук записів, зроблених на членів родини упродовж п'яти років у минулому.У звіті до кожної з цих послуг ви отримаєте рекомендації і план дослідження, перелік джерел, скани знайдених записів, транскрипт та переклад.

Об'єм інформації залежить від збереженості документів за вказані вами роки в межах одного населеного пункту. Перелік архівних джерел, які збереглися за населеним пунктом ваших предків ви отримаєте у вигляді зручної електронної таблиці із рекомендаціями. З переліком джерел Ви зможете гнучко керувати подальшим процесом дослідження: обирати чи пріоритезувати джерела для дослідження або навіть вивчати деякі джерела самостійно. Архівні записи транскрибуються та/або перекладаються на мову замовника. Також надаються пояснення вжитих термінів та архаїзмів. Детальніше про послуги та порядок дослідження ви зможете прочитати на сторінках, поданих вище.

З повагою за інтерес до свого коріння,
команди Pra.in.ua та Ridni.org